Ücretsiz ilan Ver
Anasayfa
KategorilerAntika (0)
Bebek (0)
Sanayi (0)
Deri (0)


Reklam Alanı

Haberler»Tümü
BORCOİN BORSA SİTESİ AÇILIYOR
Türk Lirası tabanlı Bitcoin ve Ethereum alım satım platformu. Güvenli Hızlı Kolay- Dijital paralarınızın güvenli muhafazası için soğuk depo- Hesap güvenl...

NETWORK MARKETİNG ÖNEMİ 4 PARA KAZANMA VİZYONU
 KENDİ İŞİNİZİ KURMAK İŞ ARAMAKTAN DAHA KOLAY, EĞLENCELİ VE KAZANÇLI SİZ MÜŞTERİMİZ DEĞİL İŞ ORTAĞIMIZ OLMAYA HAZIRMISINIZ. YENİ İŞİMİZİ HEPBİRLİKTE KURM...
Haber Oku
Başlık
NETWORK MARKETİNG ÖNEMİ 4 PARA KAZANMA VİZYONU
Eklenme Tarihi
24 Ekim 2014
Ekleyen
marketci.net Yönetimi
İçerik
 

KENDİ İŞİNİ KURMAK İŞ ARAMAKTAN DAHA KOLAY

KENDİ İŞİNİZİ KURMAK İŞ ARAMAKTAN DAHA KOLAY, EĞLENCELİ VE KAZANÇLI 

SİZ MÜŞTERİMİZ DEĞİL İŞ ORTAĞIMIZ OLMAYA HAZIRMISINIZ. 

YENİ İŞİMİZİ HEPBİRLİKTE KURMAYA NE DERSİNİZ… 

BURAYI TIKLAYIP AÇILAN FORMU DOLDURUN KENDİ İŞİNİZİ KURMAK İŞ ARAMAKTAN DAHA KOLAY

4 PARA KAZANMA VİZYONU VE NETWORK MARKETİNG

İnsanlar para kazanma şekillerine göre genel olarak maaşlı çalışanlar, serbest meslek sahipleri, profesyoneller ve yatırımcılar olarak 4′e ayrılırlar. Bu yazıda sizlere insanların işlerinden beklentilerinden ve neden bu şekilde para kazanmayı seçtiklerinden bahsedeceğim.

Maaşlı Çalışanlar ;

Aktif Gelir ; çalışırsa para var, çalışmazsa para yok
Para kazanma şekilleri ; maaş karşılığında zamanlarını ve emeklerini satmak.
Arayışları ; Güvenlik ve Garanticilik

Okullarda ve ailelerimizde öğretilen temel para kazanma şeklidir. Daha ilk okul çağındaki öğrencilere “büyüyünce ne olacaksın?” sorusunu yönelttiğinizde bunu anlayabilirsiniz. Doktor, öğretmen, polis, avukat, hemşire, veteriner, memur, asker vs… Bu yüzden toplumun çoğunun bu grupta olması şaşırtıcı değil. Üstelik zaten hem patronların hem de devletin kendi işini yapacak çalışanlara ihtiyacı var.

Eğer aldığınız maaşa değiyorsa zamanınızı ve emeklerinizi maaş karşılığında satmak tatmin duygusu yaratabilir. Fakat özgürlüğünüze de düşkünseniz muhtemelen bu grupta değilsinizdir.

Serbest Çalışanlar ;

Aktif Gelir ; çalışırsa para var, çalışmazsa para yok
Para kazanma şekilleri ; kazanç karşılığında zamanlarını ve emeklerini satmak.
Arayışları ; Özgürlük ve kendi yağında kavrulmak

“Ben başkasının işinde çalışamam” diyen cesur azınlığın tercihidir Serbest Çalışmak. Cesur diyorum çünkü çok zordur. 7/24 çalışmak, iş düşünmek zorunda olurlar çoğu zaman çünkü kazançları tamamen çalışmalarına bağlıdır. Onlara maaş verecek kimse yoktur. Satarsa prim kazanır, satamazsa kazanamaz.

Yaş ilerledikçe stresi artar çünkü gençlik enerjisini kaybetmeye başlar. Tecrübe artsa bile enerji azaldığından kazancının düşme ihtimali vardır. Bu yüzden serbest çalışanlar mutlaka “Profesyoneller” ligine yükselmelidir.

Profesyoneller ;

Pasif Gelir ; çalışırsa para var, çalışmazsa da para var
Para kazanma şekilleri ; çalışan bir sistem kurmak
Arayışları ; Özgürlük ve gelecek nesillere miras bırakabileceği bir iş kurmak

Serbest Çalışan ile Profesyonel arasındaki fark nedir, bir örnekle açıklayalım. “Ahmet gayrimenkul danışmanıydı, geçinebilmek için her ay en az 1 ev satmaya çalışıyordu. Bir ev sattığında kazancından devlet vergi alıyordu, kalanının yarısı bağlı olduğu emlak ofisine gidiyordu ve nihayet eline kendi kârı kalıyordu. Ahmet hasta olduğunda veya tatile gittiğinde kazanması mümkün değildi. Yaz , kış demeden insanlara ev göstermesi, sürekli yeni müşteri adayları bulması gerekiyordu. Yaşı ilerledi, enerjisi azaldı ve daha az kazanır oldu. Bir şeyler yapmalıydı. >>> Ahmet bütün birikimi ile bir emlak ofisi açmaya karar verdi, açtı. O ofiste çalışacak yaklaşık 10 emlak danışmanı ile anlaştı, onlara her satıştan %50 verecekti. İşler 1-2 senede oturdu, artık emlak danışmanları satıyor, Ahmet hiçbir şey yapmadan kazanıyordu. Bu ona birkaç yüz bin liraya mal olmuştu ama sonunda kendiliğinden yürüyen bir sistem kurmuştu.”

Böylece Serbest Çalışan’dan >> Profesyoneller ligine geçti..

Yatırımcılar ; 

Pasif Gelir ; çalışırsa para var, çalışmazsa da para var
Para kazanma şekilleri ; çalışan sistemlere doğru yatırımlar yapmak
Arayışları ; Özgürlük ve gelecek nesillere miras bırakabilmek

Profesyonellerin bir sonraki durağı yatırımcılıktır. Böylece artık sadece kendi kurdukları sistemlerden değil, başkalarının kurdukları sistemlerden de kazanç elde edebilirler.

İstatistik ; Dünyada sadece 10 kişi ve toplam 10 TL para olsaydı. 1 kişi 9 TL’ye tek başına sahipken, kalan 9 kişi 1 TL’yi bölüşmek zorunda olacaktı..

Sermayeniz yoksa nasıl bir profesyonel gibi para kazanabilirsiniz?

İşte Network Marketing sektörü bu noktada devreye giriyor. Önemli olan şunu anlamanız ; bu sektörde 1 kişinin 10 birimlik çabası yerine, 100 kişinin birer birimlik çabası ile kazanç sağlanabilir.

Bu, yüz binlerce lira yatırım yapmadan kazandıran sistem kurmaktır ve gerekenler ; iyi bir lider, iyi bir eğitim, iyi bir girişimcidir (yani siz)..

İşte size para kazanmanın 4 şekli ve Network Marketing sektörünün gücü…

Başarılar..

BURAYI TIKLAYIP AÇILAN FORMU DOLDURUN KENDİ İŞİNİZİ KURMAK İŞ ARAMAKTAN DAHA KOLAY 

Kazanmaya hemen başlayın.Üyelik ücreti yok, risk yok, boş vaat yok.Sizin için 7/24 çalışan harika bir sistem  

Ayrıntılar için arayın 0542.4303412

Sayfamızı beğendinizmi   Facebook.Com/ekibimiz

 


 

  • Kurumsal
  • Hizmetlerimiz
  • Gizlilik ve Kullanım
Güvenli Alışverişin İpuçları
Alırken veya satarken nelere dikkat etmelisiniz?
Tıklayın, öğrenin!
marketci.net Facebook'ta
marketci.net'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından marketci.net hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.

Copyright 2019 © marketci.net Tüm Hakları Saklıdır...